פוסטים נבחרים
קטגוריות בבלוג
פוסטים אחרונים
יצירת קשר

מוכנים לעשות צעד, רוצים לשמוע עוד פרטים?

התקשרו לטלפון מספר 050-5883105, או שילחו הודעה 

ואשמח להעמיק בנושא אימון אישי לחיים (coaching) ולקבוע אתכם פגישת הכרות ראשונה חינם!

איתי קויפמן

אימון אישי לחיים (קואצ'ינג) בתל אביב

info @ kauf.co.il

טלפון: 050-5883105

פגישת אימון אישי היא באורך של שעה באיזור תל אביב

 

ניתן להתקשר בין השעות

10:00-22:00

רעבים? בואו לאכול!


התיישבתי עם חבר, האמת היא שהוא שחצי חבר ולא ממש קבענו להיפגש אלא רק במקרה הגענו שנינו לאותו מקום ובאותו זמן אז התחלנו לדבר.

אחרי שהוא סיפר על העניינים בעבודה שלו, שאם היה לו בלוג אז הוא בטח היה כותב את כל זה שם, הוא שאל אותי, "נו, אז מה עם הקאוצ'ינג"? עניתי שבסדר ושדברים לאט לאט מתחילים לתפוס צורה.

סיפרתי לו שכחלק מכל הדברים שאני מקדם אז גם יש לי אתר, גם פתחתי בלוג, גם דף בפייסבוק, גם מפרסם באינטרנט וגם ש…. הוא עצר אותי. "קידום באינטרנט? זה מה שאני עושה, זאת העבודה שלי!". הסכר נפרץ ומשם השיחה קלחה.

הוא הסביר לי על פילוח קהלים, תקציבים, מילות מפתח ותחומי עניין, ומעל הכל הוא הדגיש את החשיבות של הרעיונאות – הלוא היא הקופירייטינג. אני מצידי שאלתי שאלות ובלעתי בשקיקה כל פיסת מידע שהייתה חדשה לי, עניין אותי במיוחד איך ניתן לפלח קהלים וליצור מודעות ממוקדות יותר.

פתאום הוא עצר וצחק, "הנה תראה, עכשיו אני עושה לך קאוצ'ינג", "זה לא אימון, מה שאתה עושה לי זה יעוץ!" עניתי כבר כמעט באוטומט – ולא בכדי, הרבה אנשים מבלבלים בין אימון אישי, מנטורינג, פסיכולוגיה והשד יודע עוד כמה יש.

הוא תיקן את עצמו, "כן כן, אימון…" והמשיך להפרות אותי בידע וחזר לדבר על קופירייטינג. הוא השתמש במונח "לגעת בנקודות הכאב של הלקוח" כדי ממש לעורר את הלקוח ונתן דוגמאות רבות: "רעבים? בואו לאכול", "יום ארוך בעבודה – צאו לחופשה". המושג הזה "לגעת בנקודות הכאב" שנשמע כמעט אימוני הדהד לי בין האזניים והפיל לי אסימון.

כשאני מנסה להסביר מה זה אימון אני מדבר על כך שאימון אישי הוא תהליך שנועד לגשר על הפער בין הרצוי למצוי בחיים וגו'. אבל דוגרי – זה כללי מדי, גנרי, כמעט קלישאתי. אמנם אימון אישי בהחלט עושה את כל זה אבל כמשפט שמנסה להסביר בפעם הראשונה לאדם מהשורה שלא יודע דבר וחצי דבר על התחום הזה – זה לא מספיק טוב.

פתאום הופנם אצלי שוב שמה שמניע את האדם לפעולה לקראת תהליך לשינוי – הוא חוסר שביעות רצון. הנחת העבודה באימון אישי היא שבהכרח המתאמן מרגיש חוסר שביעות רצון ממשהו, חוסר שקט ואי נוחות – אחרת הכל היה מושלם בחייו ומלכתחילה הוא לא היה מגיע לאימון אישי.

האימון האישי מתחיל במקומות האלה בחיים, המקומות שבהם מרגישים חזק מאד את נקודת הכאב, את חוסר שביעות הרצון, המקומות האלה הם שמניעים את המתאמן לקחת אחריות על החיים שלו ולפעול לקראת תהליך של שינוי.

ועל כן, אם אני רוצה להצליח להסביר את אותו תחום בשם אימון אישי – אולי עליי לפנות לנקודות הכאב של האנשים?

"מרגישים תקועים? משהו לא זז? יש לכם רעיון אבל לא יודעים איך לממש אותו? מרגישים לפעמים שאתם לבד?

מאמן אישי יכול לעזור לכם לנוע קדימה, לממש את התכניות שלכם, לתמוך ולהעצים אתכם.

שלחו לי הודעה או התקשרו ותקבלו פגישת הכרות ראשונה – חינם!".

איתי קויפמן - מאמן אישי לחיים בתל אביב

הצטרפו עכשיו לרשימת הדיוור שלי
ותשארו מעודכנים בתכנים חדשים.

אשלח רק חומרים מענינים בנושא אימון אישי לחיים,

ולעולם לא אשתף את כתובת המייל שלכם.

ארכיון
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

© 2015-2019 Itai Kaufman

איתי קויפמן - קואצ'ר לחיים בתל אביב

08:00-20:00

התקשרו: 055-7212645