פוסטים נבחרים
קטגוריות בבלוג
פוסטים אחרונים
יצירת קשר

מוכנים לעשות צעד, רוצים לשמוע עוד פרטים?

התקשרו לטלפון מספר 050-5883105, או שילחו הודעה 

ואשמח להעמיק בנושא אימון אישי לחיים (coaching) ולקבוע אתכם פגישת הכרות ראשונה חינם!

איתי קויפמן

אימון אישי לחיים (קואצ'ינג) בתל אביב

info @ kauf.co.il

טלפון: 050-5883105

פגישת אימון אישי היא באורך של שעה באיזור תל אביב

 

ניתן להתקשר בין השעות

10:00-22:00

המדריך: החזון - כל מה שרוצים בחיים


החזון במסגרת תהליך האימון, הוא השלב הרחב ביותר בחלק ההויתי, שלב ה-Being באימון, והוא קורה כשהמתאמן מנסח לעצמו את תמונת העתיד המיטבית שאליה הוא שואף.

התמונה הזאת היא לכאורה פנטזיה גמורה, שם המתאמן הוא הכי גדול, הכי טוב, והכי מאושר שיש. בחזון הוא מנסח את כל הדברים שהוא הכי רוצה בעולם, את מקסימום המימוש והמיצוי שהוא יכול להגיע אליהם.

אבל האם זאת תמונה תלושה מהמציאות?

לשלב החזון אנחנו מגיעים אחרי בירור של החוזקות של המתאמן - הדברים שהוא טוב בהם, ואחרי בירור של הערכים שלו - הדברים שחשובים לו ביותר. ועכשיו, בהסתמך על אלו מנסחים את החזון - כל מה שהוא רוצה בחיים.

החזון הוא בהחלט מניפסט פנטסטי של העתיד הרצוי של המתאמן, והוא חייב להיתמך על ידי החוזקות והערכים שלו. ביחד נבדוק אילו חזקות של המתאמן משתקפות בחזון שלו, והאם הערכים שלו באים בו לידי ביטוי.

האימון מזמין את המתאמן להיות אותנטי לאורך כל האימון ובוודאי בשלב כל כך קריטי וחשוב כמו החזון. המתאמן צריך להבין שזאת הזדמנות לדרוש לעצמו בדיוק את מה שהוא רוצה. הוא צריך להבין שזה הזמן שלו לעשות את זה ושזאת לגמרי זכותו לעשות כך.

​​וכן, הוא ידרוש לעצמו את הכי הגדול שלו, את הכי הטוב שיש, ובתמונה העתידית הזאת הוא לחלוטין יהיה הכי מאושר והוא יגיע למקסימום מימוש ומצוי.

החזון עכשיו ילווה אותו תמיד, הוא "יהיה שם" יציב כמו סלע גדול וכל הפעולות שלו ימשכו אליו. הוא יתווה את הדרך, יהיה כלי למציאת יעדים ואתגרים. החזון יהווה את משאלת ליבו האולטימטיבית של המתאמן, ומתוכו הוא יגזור לעצמו את המטרה האימונית שסביבה הוא יתחיל את שלב ה-Doing באימון, את שלב תכנית הפעולה.

אחרית דבר

אימון אישי לחיים הוא תהליך שמגשר על הפער בין המצוי לרצוי בחיים של המתאמן ושנועד להעלות את רמת שביעות הרצון בכל התחומים בהם. החזון הוא הביטוי הרחב ביותר של העתיד הרצוי שלו.

אני מאחל לכולם לאפשר לעצמם לדמיין ולפנטז עתיד שבו כל משאלות ליבם מתגשמות ובו הם יהיו הכי מאושרים.

עצם קיומו הוא זה שמניע אותנו וממלא אותנו באנרגיה לפעולה, הוא זה שמשרה עלינו את הרצון להתקדם, וההתקדמות לעברו היא זאת שממלאת אותנו באושר.

איתי קויפמן – מאמן אישי בתל אביב.

הצטרפו עכשיו לרשימת הדיוור שלי
ותשארו מעודכנים בתכנים חדשים.

אשלח רק חומרים מענינים בנושא אימון אישי לחיים,

ולעולם לא אשתף את כתובת המייל שלכם.

ארכיון
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

© 2015-2019 Itai Kaufman

איתי קויפמן - קואצ'ר לחיים בתל אביב

08:00-20:00

התקשרו: 055-7212645