פוסטים נבחרים
קטגוריות בבלוג
פוסטים אחרונים
יצירת קשר

מוכנים לעשות צעד, רוצים לשמוע עוד פרטים?

התקשרו לטלפון מספר 050-5883105, או שילחו הודעה 

ואשמח להעמיק בנושא אימון אישי לחיים (coaching) ולקבוע אתכם פגישת הכרות ראשונה חינם!

איתי קויפמן

אימון אישי לחיים (קואצ'ינג) בתל אביב

info @ kauf.co.il

טלפון: 050-5883105

פגישת אימון אישי היא באורך של שעה באיזור תל אביב

 

ניתן להתקשר בין השעות

10:00-22:00

תעשה לי קאוצ'ינג!


אני מרגיש שישנה סקרנות גדולה לגבי מה שאני עושה, כל יום אני פוגש המון אנשים שיש להם תגובה מיידית כשהם שומעים שאני מאמן אישי.

קשת התגובות מתחילה מסוג של אנשים ששואלים אותי באופן כנה ופתוח מה זה בדיוק אימון אישי, ממשיכה באנשים שבמגוון צורות שונות ומשונות חושפים בפני את העובדה שאין להם באמת מושג מה זה אימון, וכלה בכאלה שממש מתנגדים ומגיבים בנוקשות. אני מצידי משתדל להאיר ולבאר את הנושא בפני כולם, ולהתמודד עם כל האנשים וכל התגובות – אני מוצא את זה מאתגר ומלמד.

אבל לא אלאה את הפוסט הזה עם כל סוגי האנשים וההתנגדויות אלא דווקא אני רוצה לדבר על אלא שפתאום אומרים לי "אוקי, אז יאללה! בוא תעשה לי קאוצ'ינג!".

לא מזמן ניגשה אליי אישה שאני עובד איתה ואמרה לי: "אוקיי, בוא תעזור לי עם העסק שלי, מה אתה יכול להגיד לי עליו?". ובכן, כמובן שלא יכולתי להגיד לה כלום על העסק שלה, אני לא יודע בדיוק על איזה עסק מדובר, מה החזון שלה לגבי העסק, מה התכנית העסקית – ולמעשה חוץ מזה שידעתי שהיא מתעסקת בעיצוב אני בקושי יודע עליה משהו, בטח שלא מה הם השאיפות הקריקיסטיות שלה, במה היא מוצאת סיפוק בעבודה, ולאן היא רוצה לנתב את החיים שלה.

היא כמו כולם אמרה את זה מתוך מקום שלא מבין את טיב השירות, את התהליך האימוני שהמתאמן עובר, ושהמאמן רק מלווה אותו וצועד איתו את הדרך, ובשום מקרה לא צועד בה במקומו.

אני לא "עושה קאוצ'ינג", אני מאמן אישי, והאנשים שבאים אליי הם מתאמנים שעוברים תהליך אימוני.

אם נניח שהייתי מאמן את האישה הזאת (אם לא הייתי מנוע מכך בגלל שאנחנו עובדים ביחד ומכירים), אז קודם כל הייתי שואל ובודק איתה במה היא טובה, מהן החוזקות שלה, מה היכולות שלה ומהן תכונות האופי שמקדמות אותה בחיים.

אחרי זה הייתי בודק מה חשוב לה בחיים, מה מכוון אותה, מהם הדברים שבלעדיהם היא פשוט לא יכולה.

רק אחרי כמה שבועות של חקר הייתי מגיע לשאול אותה את שאלת השאלות: מה היא רוצה? איך היא רוצה לראות את עצמה בעוד כמה שנים, מה היא תמונת העתיד המיטבית שלה, וכמובן – מה היא המטרה?

בשלב הזה היא הייתה מנסחת את התכנית האימונית שלה, על פי כל מה שהיא הציפה עד כה במהלך השבועות שעברו. היא הייתה בוחרת מטרה והיינו ניגשים למלאכה ובונים ביחד תכנית פעולה ומנסחים איך עושים את זה, איך היא תממש את המטרה, באילו משאבים היא תשתמש ומהם לוחות הזמנים שלה.

ואני, אני אמשיך לשאול אותה שאלות, אמשיך לשקף, לאתגר ולהעצים אותה. אני אדרוש ממנה להביא לתהליך אחריות, מחויבות ואותנטיות, ולאורך כל הדרך אני לעולם לא אשפוט אותה, לא אגיב מתוך אג'נדה מוקדמת שלי, ובוודאי אני לא אצפה ממנה לפעול בחיים שלה לפי מה שנראה לי חשוב או נכון בחיים שלי.

ובשום פנים ואופן אני לא "יעשה לה קאוצ'ינג" אלא יאפשר לה לעבור תהליך אימוני בכוחות עצמה.

איתי קויפמן – מאמן אישי לחיים בתל אביב.

הצטרפו עכשיו לרשימת הדיוור שלי
ותשארו מעודכנים בתכנים חדשים.

אשלח רק חומרים מענינים בנושא אימון אישי לחיים,

ולעולם לא אשתף את כתובת המייל שלכם.

ארכיון
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

© 2015-2019 Itai Kaufman

איתי קויפמן - קואצ'ר לחיים בתל אביב

08:00-20:00

התקשרו: 055-7212645