פוסטים נבחרים
קטגוריות בבלוג
פוסטים אחרונים
יצירת קשר

מוכנים לעשות צעד, רוצים לשמוע עוד פרטים?

התקשרו לטלפון מספר 050-5883105, או שילחו הודעה 

ואשמח להעמיק בנושא אימון אישי לחיים (coaching) ולקבוע אתכם פגישת הכרות ראשונה חינם!

איתי קויפמן

אימון אישי לחיים (קואצ'ינג) בתל אביב

info @ kauf.co.il

טלפון: 050-5883105

פגישת אימון אישי היא באורך של שעה באיזור תל אביב

 

ניתן להתקשר בין השעות

10:00-22:00

מספר אחת. מגזין חיים אחרים - מאי 2017מי לא רוצה להגיע ראשון? להיות ראשון? מספר אחד? והרי כל הזמן אנחנו שומעים בכל מקום סביבנו: "אנחנו החברה מספר אחת", "בוא להיות הראשון בתחום", או "הייתי הראשון לזהות".


מאמר שכתבתי למגזין חיים אחרים - מאי 2017, ובו אני שואל האם באמת אנחנו צריכים להיות ראשונים בכל אלא? וחשוב מזה - מהו אותו מקום שאליו אנחנו שואפים ומי קובע את זה?


מי מספר אחד?

מי לא רוצה להגיע ראשון? להיות ראשון? מספר אחד? והרי כל הזמן אנחנו שומעים בכל מקום סביבנו: "אנחנו החברה מספר אחת", "בוא להיות הראשון בתחום", או "הייתי הראשון לזהות".

זה קורץ, יש לזה ערך, זה בטח מאד חשוב אם כולם לא מפסיקים לדבר ככה.

המטרה להיות ראשון ממריצה - שזה נהדר, כי תחרותיות בהחלט מדרבנת להישגים. אבל אם המטרה רחוקה מדי ולא ישימה, ואנחנו חשים אכזבה מרה ומשתקת במידה ולא הגענו למקום הראשון - אז אולי כבר מדובר כאן על משהו אחר שכדאי שנשים לב אליו.

השאלה היא האם באמת אנחנו צריכים להיות ראשונים בכל אלא? וחשוב מזה - מהו אותו מקום שאליו אנחנו שואפים ומי קובע את זה?

ההשתוקקות להיות מקום ראשון יכולה להיות מדרבנת וישימה באותה נשימה, ובאימון אישי המתאמן מחפש את הדרך להגשמת המטרה שלו בצורה הטובה ביותר בשבילו. הוא זה שנותן לעצמו את המטרה שהוא רוצה להגשים וביחד אנחנו נאתגר ונשכלל אותה ואת התכנית שנגזרת ממנה, ונהפוך אותה לגדולה, מהירה ומדויקת יותר.

תכנית הפעולה שתיגזר מהמטרה האימונית של המתאמן כאמור תאתגר אותו והוא יתפור אותה בדיוק לפי מידותיו. הוא זה שיקבע מה הוא רוצה לעצמו ומה יחשב בעיניו להצלחה מספקת, הוא זה שיגדיר מה נדרש ממנו לעשות, ומהם לוחות הזמנים להגשמת המטרה.

אנחנו נבדוק כל הזמן שיש למתאמן את הכלים והיכולות הדרושים לו בשביל להגיע למטרה הזאת טוב ובעיתוי המבוקש, והרי נכון יהיה להתקדם לעבר מימוש מטרה שלמתאמן יש יכולת אמתית להגשים אותה בצורה מיטבית.

כי כשהמתאמן קובע את המטרה שלו, שמתאימה לו ושמשרתת אותו - אז בעת המימוש שלה הוא יהיה הראשון לזהות, הראשון בתחומו, מספר אחד.

תודה לקהילת המאמנים של גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון שמאפשרת לי להתפתח ולהתעצם, ובמיוחד להדר זוהר שמרכזת את כל הטוב הזה.

איתי קויפמן - קואצ'ר לחיים בתל אביב

הצטרפו עכשיו לרשימת הדיוור שלי
ותשארו מעודכנים בתכנים חדשים.

אשלח רק חומרים מענינים בנושא אימון אישי לחיים,

ולעולם לא אשתף את כתובת המייל שלכם.

ארכיון
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

© 2015-2019 Itai Kaufman

איתי קויפמן - קואצ'ר לחיים בתל אביב

08:00-20:00

התקשרו: 055-7212645