top of page

קצת עלי

Logo Transparent 250 250.png

שמי איתי קויפמן, ואני מאמן אישי לחיים (קואצ'ר) משנת 2016 ומקיים פגישות אישיות, פנים אך מול פנים או בזום.

הבחירה לעסוק באימון אישי לחיים (קואצ'ינג) הגיעה דווקא מתוך עולם ההפקה המוזיקלית. במשך שנים אני עוסק ביצירה וביצירה מוזיקלית, עושה ולומד מוזיקה, כותב, מלחין, מפיק, ומקליט מוזיקה. מצאתי שהמשימה החשובה ביותר בתור מפיק מוזיקלי היא לאפשר למבצע מרחב יצירה נקי ופשוט, כדי שהוא יוכל להביא את הביטוי האישי שלו לאולפן.

בעבודה שלי בתור מאמן אישי - בדומה להפקה מוזיקלית - אני מגיע לאימון נקי משיפוט, ואני מתבסס באימון על החוזקות, היכולות והחזון של המתאמן.

בנוסף לאימון יש לזוגתי קארין ולי מותג למוצרי נייר בשם KaRiniTi ובו אנחנו מעצבים, מייצרים ומשווקים מוצרי נייר פרימיום. אנחנו אוהבים במיוחד להתמודד עם פלנרים לתכנון זמן ויעילות ומנסים לאפשר למשתמשים שלנו חוויה שתתן להם משהו נוסף שחסר כיום בסביבה הדיגיטלית.

התשוקה שלי לאפשר למתאמן למקסם את יכולותיו - נובעת מאותה תשוקה שיש לי ליצירה.

איתי קויפמן קואצ'ר לחיים בתל אביב לשכת המאמנים בישראל
איתי קויפמן - אימון אישי קואצ'ינג בתל אביב

איתי קויפמן

קואצ'ר בתל אביב

2478_3593.jpg
איתי קויפמן - גומא המרכז הישראלי לאימון וגישור. מאמן אישי. קואצ'ר. קואצ'ינג

מתוך מגזין חיים אחרים, מאי 2017

מגזין חיים אחרים מאי 2017 - קהילת המאמנים של מכון גומא לאימון וגישור.  מספר אחת מי אינו רוצה להיות ראשון או מספר אחת? המטרה להיות ראשון ממריצה - שזה נהדר, כי תחרותיות מדרבנת להישגים - אבל אם היא רחוקה מדי ואינה ישימה, ונחוש אכזבה מרה ומשתקת אם לא נגיע למקום הראשון, אולי כדאי שנשים לב למשהו אחר. השאלה היא האם באמת אנחנו צריכים להיות ראשונים בכול? יתרה מכך, מהו אותו מקום שאליו אנחנו שואפים ומי קובע אותו? ההשתוקקות להיות במקום ראשון יכולה להיות מדרבנת וישימה באותה נשימה. באימון אישי המתאמן מחפש את הדרך להגשמת המטרה שלו באופן הטוב ביותר בשבילו. הוא זה שקובע לעצמו את המטרה שהוא רוצה להגשים, ובאימון מאתגרים ומשכללים אותה ואת התכנית שנגזרת ממנה והופכים אותה לגדולה, למהירה ולמדויקת יותר. תכנית הפעולה מאתגרת את המתאמן והוא יתפור אותה בדיוק לפי מידותיו. הוא יקבע מה הוא רוצה לעצמו ומה נחשב בעיניו להצלחה מספקת, ויגדיר מה נדרש ממנו לעשות ומהם לוחות הזמנים להגשמת  המטרה. רק צריך לבדוק כל הזמן שיש לו הכלים והיכולות הדרושים לו כדי להגיע למטרה הזאת כהלכה ובעיתוי המבוקש, שיש לו יכולת אמיתית להגשים אותה

מתוך מגזין חיים אחרים, אפריל 2017

רבים מאיתנו דוחים את מלאכת הניקיון המייגעת רק כדי לא לחוות את הקושי. ואולם, עלינו להבין שהניקיון אינו קיים כדי לשרת את עצמו. לנקות זה כמו להתעסק בביורוקרטיה - אין זה תענוג גדול, אבל אנחנו צולחים את הביורוקרטיה מכיוון שאנחנו מבינים שהיא נועדה לשרת משהו אחר ולא את עצמה.  איננו בוחרים לפנק את עצמנו בתשלום חשבונות לעירייה או בחידוש תעודות במשרד הפנים. אנחנו עושים את הדברים האלה מכיוון שהם משרתים דבר גדול יותר - את היותנו אזרחים. כך גם עם הניקיון. אנחנו מנקים כדי לנקות את הסביבה שלנו ולא בשל ניחוח האקונומיקה.  החיבור למטרה גדולה יותר מאפשר לנו להבין מה נדרש מאיתנו לעשות כדי לממשה. כדי לראות את ה"עצמנו הטהור והמזוקק", עלינו לנקות את כל מה שלא שייך לנו ושמעכב אותנו. עלינו לסלק מחסומים ולהיפרד מהשקפות עולם ומפחדים מיותרים שאינם מאפשרים לנו להתקדם. המוטיבציה לעשות זאת תנבע מהחיבור שלנו למטרה גדולה וברורה ומהרצון שלנו להיות יותר "עצמנו".

מתוך מגזין דה מרקר, אפריל 2016

מה המוטו שלך ? הערכים שמנחים  ומבדלים אותך   המוטו שלי הוא ש"אני לא יודע". אני מאמין שמאמן צריך להגיע לאימון ממקום נקי משיפוט וחסר אג'נדה. הידע המוקדם של המאמן לא רלוונטי ואין לו מקום באימון, העדפות שלו, הרצונות שלו, הרעיונות שלו ובכלל תפיסת עולמו לא משחקת תפקיד - ואסור שהיא תפריע למתאמן. כל התערבות של "מה שאני יודע" שמורה לניהול תהליך האימון האישי על מנת למקסם את היכולות והרצונות של המתאמן, כל התערבות נוספת בתהליך האימון היא פסולה, והרי מה שהיה נכון לי לא בהכרח יהיה נכון עבור מישהו אחר.  בניגוד לייעוץ או מנטורינג ששם הידע נמצא אצל היועץ או המנטור, באימון הידע נמצא אצל המתאמן וזהו. תפקידו של המאמן הוא ללוות את המתאמן בתהליך שהוא יבחר לעשות בדרך לשינוי בחייו. תפקידו להקשיב באופן פעיל למתאמן, לשאול אותו שאלות ממקום נקי, ולשקף לו את הדברים ממקום לא שיפוטי וחסר אג'נדה.   3.  מיהו הקואצ׳ ער ? ( רקע כללי אודותך, אפרי לקחת מ״קצת עלי״ ששלחת מהאתר. )  הרבה פעמים אני נתקל בתפיסות מוטעות לחלוטין כלפי התחום שלי. לצערי עדיין אין רגולציה בתחום באימון בארץ ולכן כל אחד למעשה יכול להכריז על עצמו שהוא מ

מוכנים לעשות צעד, רוצים לשמוע עוד פרטים?

התקשרו לטלפון מספר 050-5883105, או שילחו הודעה כאן או למייל: info @ kauf.co.il - ואשמח להעמיק בנושא אימון אישי לחיים (קואצ'ינג) ולקבוע אתכם פגישת הכרות ראשונה.

bottom of page