קצת עלי

שמי איתי קויפמן, ואני מאמן אישי לחיים (קואצ'ר). במשך שנים אני מתעסק ביצירה וביצירה מוזיקלית.

 

למדתי מוזיקה, וכתיבה והלחנת שירים בבית ספר "רימון", טכנאות קול בבית ספר "סאונד" של יואב גרא, ואני שותף בהרכבים רבים בתור נגן, כותב, מלחין, מפיק, מקליט, פרפורמר ועוד.

 

הבחירה לעסוק באימון אישי לחיים (קואצ'ינג) הגיעה דווקא מתוך עולם ההפקה המוזיקלית. מצאתי שהמשימה החשובה ביותר בתור מפיק מוזיקלי היא לאפשר למבצע מרחב יצירה נקי ופשוט, כדי שהוא יוכל להביא את הביטוי האישי שלו לאולפן.

בעבודתי בתור מאמן אישי - בדומה לעבודתי כמפיק מוזיקלי - אני מגיע לאימון נקי משיפוט, ואני מתבסס באימון על החוזקות, היכולות והחזון של המתאמן.

 

התשוקה שלי לאפשר למתאמן למקסם את יכולותיו - נובעת מאותה תשוקה שיש לי ליצירה.

הצטרפו עכשיו
לרשימת הדיוור שלי

אשלח רק חומרים מענינים בנושא

אימון אישי לחיים,

ולעולם לא אשתף את כתובת המייל שלכם.

איתי קויפמן

קואצ'ר בתל אביב

מתוך מגזין חיים אחרים, מאי 2017

מגזין חיים אחרים מאי 2017 - קהילת המאמנים של מכון גומא לאימון וגישור. מספר אחת מי אינו רוצה להיות ראשון או מספר אחת? המטרה להיות ראשון ממריצה - שזה נהדר, כי תחרותיות מדרבנת להישגים - אבל אם היא רחוקה מדי ואינה ישימה, ונחוש אכזבה מרה ומשתקת אם לא נגיע למקום הראשון, אולי כדאי שנשים לב למשהו אחר. השאלה היא האם באמת אנחנו צריכים להיות ראשונים בכול? יתרה מכך, מהו אותו מקום שאליו אנחנו שואפים ומי קובע אותו? ההשתוקקות להיות במקום ראשון יכולה להיות מדרבנת וישימה באותה נשימה. באימון אישי המתאמן מחפש את הדרך להגשמת המטרה שלו באופן הטוב ביותר בשבילו. הוא זה שקובע לעצמו את המטרה שהוא רוצה להגשים, ובאימון מאתגרים ומשכללים אותה ואת התכנית שנגזרת ממנה והופכים אותה לגדולה, למהירה ולמדויקת יותר. תכנית הפעולה מאתגרת את המתאמן והוא יתפור אותה בדיוק לפי מידותיו. הוא יקבע מה הוא רוצה לעצמו ומה נחשב בעיניו להצלחה מספקת, ויגדיר מה נדרש ממנו לעשות ומהם לוחות הזמנים להגשמת המטרה. רק צריך לבדוק כל הזמן שיש לו הכלים והיכולות הדרושים לו כדי להגיע למטרה הזאת כהלכה ובעיתוי המבוקש, שיש לו יכולת אמיתית להגשים אותה

מתוך מגזין חיים אחרים, אפריל 2017

רבים מאיתנו דוחים את מלאכת הניקיון המייגעת רק כדי לא לחוות את הקושי. ואולם, עלינו להבין שהניקיון אינו קיים כדי לשרת את עצמו. לנקות זה כמו להתעסק בביורוקרטיה - אין זה תענוג גדול, אבל אנחנו צולחים את הביורוקרטיה מכיוון שאנחנו מבינים שהיא נועדה לשרת משהו אחר ולא את עצמה. איננו בוחרים לפנק את עצמנו בתשלום חשבונות לעירייה או בחידוש תעודות במשרד הפנים. אנחנו עושים את הדברים האלה מכיוון שהם משרתים דבר גדול יותר - את היותנו אזרחים. כך גם עם הניקיון. אנחנו מנקים כדי לנקות את הסביבה שלנו ולא בשל ניחוח האקונומיקה. החיבור למטרה גדולה יותר מאפשר לנו להבין מה נדרש מאיתנו לעשות כדי לממשה. כדי לראות את ה"עצמנו הטהור והמזוקק", עלינו לנקות את כל מה שלא שייך לנו ושמעכב אותנו. עלינו לסלק מחסומים ולהיפרד מהשקפות עולם ומפחדים מיותרים שאינם מאפשרים לנו להתקדם. המוטיבציה לעשות זאת תנבע מהחיבור שלנו למטרה גדולה וברורה ומהרצון שלנו להיות יותר "עצמנו".

מתוך מגזין דה מרקר, אפריל 2016

מה המוטו שלך ? הערכים שמנחים ומבדלים אותך  המוטו שלי הוא ש"אני לא יודע". אני מאמין שמאמן צריך להגיע לאימון ממקום נקי משיפוט וחסר אג'נדה. הידע המוקדם של המאמן לא רלוונטי ואין לו מקום באימון, העדפות שלו, הרצונות שלו, הרעיונות שלו ובכלל תפיסת עולמו לא משחקת תפקיד - ואסור שהיא תפריע למתאמן. כל התערבות של "מה שאני יודע" שמורה לניהול תהליך האימון האישי על מנת למקסם את היכולות והרצונות של המתאמן, כל התערבות נוספת בתהליך האימון היא פסולה, והרי מה שהיה נכון לי לא בהכרח יהיה נכון עבור מישהו אחר. בניגוד לייעוץ או מנטורינג ששם הידע נמצא אצל היועץ או המנטור, באימון הידע נמצא אצל המתאמן וזהו. תפקידו של המאמן הוא ללוות את המתאמן בתהליך שהוא יבחר לעשות בדרך לשינוי בחייו. תפקידו להקשיב באופן פעיל למתאמן, לשאול אותו שאלות ממקום נקי, ולשקף לו את הדברים ממקום לא שיפוטי וחסר אג'נדה.  3. מיהו הקואצ׳ ער ? ( רקע כללי אודותך, אפרי לקחת מ״קצת עלי״ ששלחת מהאתר. ) הרבה פעמים אני נתקל בתפיסות מוטעות לחלוטין כלפי התחום שלי. לצערי עדיין אין רגולציה בתחום באימון בארץ ולכן כל אחד למעשה יכול להכריז על עצמו שהוא מ

פגישת אימון אישי היא באורך של שעה באזור תל אביב

 

ניתן להתקשר בין השעות

08:00-20:00

כשאחזיר לכם מייל, הוא עשוי להגיע לתיבת הדואר הנכנס שלכם כ"עדכונים" או אפילו כ"דואר זבל".
אנא בדקו בזמן הקרוב גם את תיבות אלו. נשתמע.

רוצים לשמוע עוד פרטים? מוכנים לעשות צעד?

התקשרו לטלפון מספר 055-7212645, או שילחו הודעה ואשמח להעמיק בנושא אימון אישי לחיים (קואצ'ינג) ולקבוע אתכם פגישת הכרות ראשונה חינם!

איתי קויפמן

אימון אישי לחיים (קואצ'ינג) בתל אביב

info @ kauf.co.il

טלפון: 055-7212645

יצירת קשר
 • Facebook - Black Circle
 • YouTube - Black Circle
 • Twitter - Black Circle
 • Google+ - Black Circle
 • Pinterest - Black Circle

© 2015-2019 Itai Kaufman

איתי קויפמן - קואצ'ר לחיים בתל אביב

08:00-20:00

התקשרו: 055-7212645